
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5736TXK з відерцем
- Готово до відправки
- Код: 5736TXK
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5736TXK з відерцем
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5736TXK з відерцем — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка від ТМ «ТехноК» перетворить звичайні ігри у пісочниці на захоплююче шоу кухарів! За допомогою оригінальних форм для піску, лопатки-ложки та стильного відерця малюки зможуть «приготувати» іграшкове морозиво, розвиваючи уяву та дрібну моторику.
Особливості та можливості: Набір для "морозива": Комплект включає спеціальні форми для піску, які дозволяють створювати реалістичні "порції морозива", а також лопатку-ложку для "набирання" та "подачі" ласощів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 105 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.105 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 92 ₴



