
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 7228TXK з лійкою
- Готово до відправки
- Код: 7228TXK
141 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 7228TXK з лійкою
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 7228TXK з лійкою — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір для гри з піском «ТехноК» принесе багато радості та захоплюючих ігор вашим малюкам! Діти залюбки візьмуть цю іграшку на прогулянку, в пісочницю чи на пляж, перетворюючи звичайний день на справжню пригоду.
Особливості та комплектація: Чарівне прозоре цебро: Оригінальне прозоре цебро з блискітками, що переливаються на сонці, викличе справжнє захоплення малюків. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 136 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 17.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.136 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 141 ₴




