
Іграшка "Набір пісочний Л" ТехноК 1455TXK з лійкою
- Немає в наявності
- Код: 1455TXK
228 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Набір пісочний Л" ТехноК 1455TXK з лійкою
Іграшка "Набір пісочний Л" ТехноК 1455TXK з лійкою — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо повноцінний набір для гри в піску, який стане незамінним супутником вашого малюка під час літніх розваг у пісочниці або на пляжі. Цей комплект містить усе необхідне для творчих ігор та розвитку.
Малюнок на відерці виконаний за технологією IML (In-Mould Labelling), що забезпечує його високу стійкість до стирання, вицвітання та механічних пошкоджень.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 350 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 25 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.35 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 228 ₴


