
Іграшка "Транспорт" ТехноК 1486TXK формочки для піску
- Готово до відправки
- Код: 1486TXK
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Транспорт" ТехноК 1486TXK формочки для піску
Іграшка "Транспорт" ТехноК 1486TXK формочки для піску — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо набір форм для піску «Транспорт» — ідеальний вибір для захоплюючих ігор у пісочниці та біля моря! З формами з цього набору малюк зможе зробити різні пасочки, занурюючись у світ захоплюючих пригод.
У наборі ви знайдете 4 різні форми: Кораблик Літачок Машинка Паровоз Особливості та можливості: З такими іграшками малюкам цікаво грати як удома, так і на вулиці. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, Машинка.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 49 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.049 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 46 ₴





