
Дитячий набір "Звірятка" ТехноК 6757TXK формочки для піску
- Готово до відправки
- Код: 6757TXK
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір "Звірятка" ТехноК 6757TXK формочки для піску
Дитячий набір "Звірятка" ТехноК 6757TXK формочки для піску — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Формочок для піску багато не буває! Ось і ми так вирішили та зробили для Вас нові великі пасочки у формі тварин, комах та птахів.
Цей набір ідеально підійде для того, щоб зробити ігри ваших малюків у пісочниці ще цікавішими та різноманітнішими.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 80 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 10 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.08 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 69 ₴



