
Дитяча наукова гра WOW сяйво Ранок 10132098У українською мовою
- Немає в наявності
- Код: 10132098
343 ₴
"Миттєвий дослід: Сяюче диво в пробірці!"
Приготуйся до справжньої магії! Миттєвий дослід: Відкривай та грай! Цей експеримент перетворить звичайну рідину на щось неймовірне.
Дитяча наукова гра WOW сяйво Ранок 10132098У українською мовою — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати уважність, уяву та корисні навички в ігровій формі.
Твоє світлове шоу:
Рідина вмить перетвориться на блакитне світло! Неймовірне блакитне сяйво в пробірці – це не вигадки, а чиста наука! Робимо розчин, вимикаємо світло та повільно додаємо до пробірки незвичайний реактив. Ого! Це ж фантастично сяюча краса! Навіть здається на мить, що в твоїх руках запалала незвичайна лампочка!
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб доповнити дитячу колекцію цікавою та корисною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 108 мм |
| Ширина упакування | 87 мм |
| Висота упаковки | 137 мм |
| Вага | 140 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 10.8 |
| Габарити: ширина | 8.7 |
| Габарити: висота | 13.7 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Навчальна гра |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.14 |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 343 ₴


