
Дитяча гра Календар - 1 Повітряна куля Ubumblebees PSF028 - UA Укр, Від 3-х років, PSF028-UKR
- Готово до відправки
- Код: PSF028-UKR
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча гра Календар - 1 Повітряна куля Ubumblebees PSF028 - UA Укр, Від 3 - х років, PSF028 - UKR — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: підходить для корисної гри та розвитку дитини.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 34x22x2 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вага товару | 0.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 402 ₴




