
Генератор мильних бульбашок Bubble Gun Blaster "Кулемет" Bambi BB-04893
- Готово до відправки
- Код: BB-04893
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Генератор мильних бульбашок Bubble Gun Blaster "Кулемет" Bambi BB-04893
Генератор мильних бульбашок Bubble Gun Blaster "Кулемет" Bambi BB-04893 — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Подаруйте собі та своїм дітям незабутній святковий настрій з кулеметом для видування мильних бульбашок ! Більше не потрібно щоразу занурювати спеціальну паличку у флакон з мильною водою – достатньо лише один раз занурити ствол іграшки у спеціальну чашу, і готово – кулеметна черга з величезної кількості бульбашок заповнить все навколо!
Особливості: Простота використання: Забудьте про постійне занурення палички – одне занурення ствола, і ви готові до бульбашкового шквалу! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 1 шт.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 189 ₴







