
Дерев'яний сортер "РЕБУС", Від 12 міс, PSD209
- Готово до відправки
- Код: PSD209
686 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "РЕБУС", Від 12 міс, PSD209 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 30x10x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12 місяців |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 686 ₴



