
Ксилофон-сортер "Автобус" YL1033A музична розвивальна іграшка
- Немає в наявності
- Код: YL1033A
1 400 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ксилофон-сортер "Автобус" YL1033A музична розвивальна іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 3 років
- Матеріал: комбіновані матеріали
- Розмір: 30 x 19 x 28
- Особливості: Брязкальце, Музичні інструменти, Звукові ефекти
- Кількість елементів: 6
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Особливості | Брязкальце, Музичні інструменти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 28 |
| Вид | Сортер |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 1 400 ₴




