
Набір для творчості Термомозаїка 4970268
- Готово до відправки
- Код: 4970268
643 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо чудовий дитячий набір для творчості – термомозаїку, призначений для діток від п'яти років. Це ідеальний вибір як для хлопчика, так і для дівчинки. Якщо Ви перебуваєте в пошуку універсальної розваги для дитини, яка не тільки підніме настрій, а й посприяє тренуванню важливих навичок, то цей комплект створений спеціально для Вас.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: bambi.
Переваги товару:
- Термомозаїка: Чарівний світ творчості та дизайну!
- Кольорові намистини: Яскраві та різноманітні, дозволяють створювати безліч унікальних візерунків.
- Термопапір: Необхідний для закріплення готового виробу.
- Інструкція для початківців: Допоможе легко освоїти основи роботи з термомозаїкою.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 26 x 2 x 14 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 14 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 643 ₴



