
Набір м'яких кубиків 0648-41B 2 кубика + м'ячик
- Немає в наявності
- Код: 0648-41B
212 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальні кубики: корисна гра для дитини
Набір м'яких кубиків 0648-41B 2 кубика + м'ячик — це розвивальні кубики для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3 міс, виготовлена з матеріалу Текстиль, у наборі 3 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручні для перших розвивальних ігор і навчання.
- Підходять для будівництва, сортування та знайомства з предметами.
- Чудовий вибір для домашнього розвитку малюка.
Що розвиває:
- Логіку
- Дрібну моторику
- Сприйняття кольорів
- Просторове мислення
Основні характеристики:
- Матеріал: Текстиль
- Рекомендований вік: Від 3 міс
- Кількість елементів: 3
- Розмір: 10 x 10 x 30 см
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 10 |
| Вікова група | Від 3 місяців |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 30 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 212 ₴


