
Набір для творчості Аква Мозаїка "Машини" 23248
- Немає в наявності
- Код: 23248
235 ₴
Дозвольте вашій дитині зануритися в чарівний світ квітів і відкрити для себе невичерпне джерело творчого натхнення разом з аквамозаїкою. Нехай кожна картина стане проявом унікальної фантазії та самовираження юного художника. З аквамозаїкою ваша дитина зможе створювати маленькі шедеври та відчути радість творчості, яка буде супроводжувати її впродовж усього процесу зростання та розвитку.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: bambi.
Переваги товару:
- Аквамозаїка: Створюйте чарівні шедеври з водою!
- Гра з аквамозаїкою проста та захоплива:
- Візьміть прозору платформу, яка входить до набору.
- За допомогою пінцета або спеціальної ручки викладіть намистинки, створюючи свій унікальний малюнок.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 18.5 x 4.5 x 22 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Аквамозаїка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 22 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18.5 |
| Габарити: ширина | 4.5 |
| Габарити: висота | 22 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Аквамозаїка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 235 ₴


