
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Фігури та Тіні", 6 ел., Від 2-х років, 900606
- Немає в наявності
- Код: 900606
346 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Фігури та Тіні", 6 ел., Від 2 - х років, 900606 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: підходить для вивчення форм, кольорів і розвитку моторики.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 6 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 27x6x9.2 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 92 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 27 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 9.2 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 346 ₴



