
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Математика", 9 ел., Від 2-х років, 900736
- Готово до відправки
- Код: 900736
439 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Математика", 9 ел., Від 2 - х років, 900736 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: підходить для вивчення форм, кольорів і розвитку моторики.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 9 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 18x4.5x18.4 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 184 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 4.5 |
| Габарити: висота | 18.4 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 439 ₴







