Топ

Дерев'яний сортер "Математика", Від 3-х років, 58602
- Немає в наявності
- Код: 58602
560 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Математика", Від 3 - х років, 58602 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Комбінований.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 33x6x24 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 33 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 24 |
| Вид | Сортер |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 560 ₴






