
Дерев'яний пазл для малюків "Пори року", 24 ел., PSD241
- Немає в наявності
- Код: PSD241
417 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Пори року", 24 ел., PSD241 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 24 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 320x5x230 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Вік | Від 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | Пазл |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 230 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 5 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 32 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 0.5 |
| Габарити: висота | 23 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 417 ₴




