
Набір для творчості термомозаїка 2 в 1 "Принцеса" НТ - 15 - 09 яскраві кольори
- Готово до відправки
- Код: НТ-15-09
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей творчий набір дозволить вашій дитині поринути у захопливий світ термомозаїки та створити власні унікальні фігурки!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: апельсин.
Переваги товару:
- Набір для термомозаїки: Створюйте унікальні фігурки!
- Термопікселі: від 200 до 260 штук – достатньо для створення 2-х фігурок.
- Пластмасова основа: 1 штука, на яку викладаються пікселі.
- Схеми для складання з інструкцією: Допоможуть легко створити обрані фігурки.
Додатково: упаковка: Блістер; розмір упаковки: 21 x 1.5 x 12 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Апельсин |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість фішок | 200 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 1.5 |
| Габарити: висота | 12 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 91 ₴


