
Дитячий мольберт для малювання 1073A магнітна Блакитний, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: XZ-1073A
476 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання 1073A магнітна Блакитний, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання 1073A магнітна Блакитний, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Bambi.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбинированный
- колір: Блакитний
- розмір: 32×3×26 см
- упаковка: Коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 26 см |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Основні | |
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Комбінований |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 26 |
| Тип | Дошка для малювання |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 476 ₴


