
Набір для творчості термомозаїка "BEADS ACTIVITY" BAM-001
- Немає в наявності
- Код: BAM-001
810 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Набір для творчості термомозаїка "BEADS ACTIVITY" BAM-001 — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 5-ти років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 5-ти років
- Розмір: 14.5 x 13 x 13 см
- Упаковка: Пластикова коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 13 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Ведро |
- Ціна: 810 ₴



