
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70701-EF(фіолетовий) 1000 мл
- Готово до відправки
- Код: 70701-EF(Violet)
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70701-EF(фіолетовий) 1000 мл
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70701-EF(фіолетовий) 1000 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо мильні бульбашки "Easy Fan" у величезному об'ємі 1000 мл — ідеальний вибір для великих свят, дитячих вечірок або просто для довготривалих ігор на свіжому повітрі! Цей флакон забезпечить безкінечні години веселощів та захоплення.
Розчин підходить як для ручного використання, так і для генераторів мильних бульбашок . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластик.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 1000 мл |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Флакон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габарити: висота | 7.5 |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Банка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 128 ₴


