
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70501-EF(синій) 500 мл
- Готово до відправки
- Код: 70501-EF(Blue)
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70501-EF(синій) 500 мл
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70501-EF(синій) 500 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо мильні бульбашки "Easy Fan" у великому об'ємі 500 мл — ідеальний вибір для безкінечних розваг та створення святкової атмосфери! Цей об'ємний флакон забезпечить довготривалу гру та підходить як для ручного використання, так і для генераторів мильних бульбашок .
Якісний склад: Мильний розчин нетоксичний, виготовлений на основі води, гліцерину та поверхнево-активних речовин, що забезпечує стійкі та гарні бульбашки. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластик.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 500 мл |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Флакон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Банка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 77 ₴


