
Дитячий набір для пісочниці "Динозаври 2" 0106TXK-5
- Готово до відправки
- Код: 0106TXK-5
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір для пісочниці "Динозаври 2" 0106TXK-5
Дитячий набір для пісочниці "Динозаври 2" 0106TXK-5 — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Надворі гарна погода, і діти хочуть більше часу грати на вулиці! Ігри в піску зроблять час, проведений у пісочниці, незабутнім і збагатять дитинство Вашого малюка.
Доповніть ці ігри чудовим пісочним набором, який перетворить кожну пісочну споруду на захопливий проект!
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 225 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.225 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 183 ₴



