
Дитячий ігровий набір "Фрізбі-бумеранг" 4036TXK 3 штуки
- Готово до відправки
- Код: 4036TXK
101 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір "Фрізбі-бумеранг" 4036TXK 3 штуки
Дитячий ігровий набір "Фрізбі-бумеранг" 4036TXK 3 штуки — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо комплект із трьох літаючих фігур, який ідеально підійде для веселих розваг на свіжому повітрі! Цей набір гарантує активне та цікаве проведення часу для всієї родини чи компанії друзів.
З нею можна влаштовувати змагання на дальність кидка або просто весело перекидати її одне одному.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 24 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 101 ₴


