Топ

Мильні бульбашки "Класичні" 70601-EF 60 мл, в асортименті
- Готово до відправки
- Код: 70601-EF
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мильні бульбашки "Класичні" 70601-EF 60 мл, в асортименті
Мильні бульбашки "Класичні" 70601-EF 60 мл, в асортименті — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки "Класичні" Easy Fun 70601-EF – це незамінний атрибут будь-якого свята, ідеальний для дитячих ігор та сімейних розваг. До того ж, вони українського виробництва!
Ці мильні бульбашки відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, даруючи лише позитивні емоції.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 60 мл |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Флакон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 11.5 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Банка |
| Стать | Унісекс |
| Об'єм, л | 0,060 |
- Ціна: 20 ₴



