
Дитяча головоломка "Куб" 8885-1, 8 геометричних фігур
- Готово до відправки
- Код: 8885-1
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча головоломка "Куб" 8885-1, 8 геометричних фігур
Дитяча головоломка "Куб" 8885-1, 8 геометричних фігур — це якісна логічна головоломка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 11 x 6 x 6 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Геометрія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика різної форми |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Головоломки |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 105 ₴



