
Головоломка Кольорова магічна Змійка PL-0610-07, 24 ланки
- Немає в наявності
- Код: PL-0610-07
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Кольорова магічна Змійка PL-0610-07, 24 ланки
Головоломка Кольорова магічна Змійка PL-0610-07, 24 ланки — це якісна головоломка змійка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
- Розмір: 10.2 x 2.5 x 6.7 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика різної форми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 102 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 67 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 10.2 |
| Габарити: ширина | 2.5 |
| Габарити: висота | 6.7 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 109 ₴


