
Інтерактивно музична іграшка "Чарівні звірята Зебра" KH10/004 вуха клацають
- Немає в наявності
- Код: KH10/004
443 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Інтерактивно музична іграшка "Чарівні звірята Зебра" KH10/004 вуха клацають — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 2-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Особливості: Воспроизведение звуков/фраз людей|Мелодии|Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа ААА (в комплект не входят)
- Розмір: 6 x 10 x 13 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український, Англійська |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 6 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 200 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 443 ₴


