
Навчальна дошка-тренажер "Абетка" 0185 магнітна Червоний, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: 0185(Red)
217 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер "Абетка" 0185 магнітна Червоний, від 3 років
Навчальна дошка-тренажер "Абетка" 0185 магнітна Червоний, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Bambi.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- колір: Червоний
- розмір: 15×3×15 см
- упаковка: Поліетиленовий пакет
- особливості: Изучение языка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магнітні букви і цифри |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Вивчення мови |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Мольберти |
| Вага товару | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Основні атрибути | |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 217 ₴


