
Дерев'яний сортер "Котики - 2 з літачком", 10 ел., Від 3-х років, PSD129
- Готово до відправки
- Код: PSD129
369 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Котики - 2 з літачком", 10 ел., Від 3 - х років, PSD129 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 10 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 32.5x0.5x23.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 5 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 32.5 |
| Габарити: ширина | 0.5 |
| Габарити: висота | 23.5 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 369 ₴


