
Дерев'яний пазл для малюків "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню", 45 ел., Від 12 міс, PSD271
- Готово до відправки
- Код: PSD271
686 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню", 45 ел., Від 12 міс, PSD271 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 45 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 51.5x4x35 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 45 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 51.5 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 35 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 686 ₴








