
Дошка для малювання "Крокодил" TD2023136-5 з маркером Зелений, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: TD2023136-5
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для малювання "Крокодил" TD2023136-5 з маркером Зелений, від 3 років
Дошка для малювання "Крокодил" TD2023136-5 з маркером Зелений, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Bambi.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: створює зручний простір для перших творчих занять, допомагає розвивати уяву, координацію та посидючість, чудово підходить для домашніх ігор і навчання.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Картон
- колір: Зелений
- розмір: 32×22.5×1 см
- упаковка: Пакет
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Висота | 1 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 22.5 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 71 ₴


