
Дерев'яна іграшка Мозаїка MD 1776(Yellow) кубики, наклейки, 200 деталей
- Готово до відправки
- Код: MD 1776(Yellow)
569 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Дерев'яна іграшка Мозаїка MD 1776(Yellow) кубики, наклейки, 200 деталей — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Дерево, у наборі 200 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Дерево
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 200
- Розмір: 22.5 x 22.5 x 4 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | 3D мозаїка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість фішок | 200 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 22.5 |
| Габарити: висота | 4 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Мозаїка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 569 ₴


