
Дерев'яний балансир "Акробати", 11 ел., Від 3-х років, 900491
- Готово до відправки
- Код: 900491
398 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний балансир "Акробати", 11 ел., Від 3 - х років, 900491 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває координацію, відчуття рівноваги та концентрацію.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 11 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 21x16x5.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Балансир |
| Вік | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 11 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Вид | Балансир |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 11 |
- Ціна: 398 ₴



