
Набір креативної творчості "Kids Crystal Mosaic" CRMk-01-10, 6 форм елементів
- Готово до відправки
- Код: CRMk-01-10
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір креативної творчості "Kids Crystal Mosaic" CRMk-01-10, 6 форм елементів — "Crystal Mosaic": Створіть власну блискучу картину! "Crystal Mosaic" – це серія креативної творчості, що пропонує вам унікальну можливість створити сліпуче красиву мозаїку з різнокольорових кристалів! Вона чарує своїм блиском і сяйвом граней, перетворюючи кожну картину на справжній витвір мистецтва.
- сюжет: Kids Crystal Mosaic
- підходить для розвитку дрібної моторики, уваги та посидючості
- допомагає створити яскраву блискучу картинку власноруч
- може стати гарним подарунком для дитини, яка любить творчість
Замовляйте зараз, щоб обрати натхненний набір для творчості та приємного відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Самоклеюча |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Висота | 1,5 |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Ширина | 22 |
| Довжина | 28 |
| Вага | 0,100 |
- Ціна: 168 ₴


