
Креативна творчість "Блискуча мозаїка: Dinosaurs" БМ - 02 - 01, 20.6х26 см
- Готово до відправки
- Код: БМ-02-01
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Блискуча Мозаїка" від Danko Toys: Створюємо шедеври без клею та ножиць!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості "Блискуча Мозаїка" від ТМ "Danko Toys" — це чудова нагода для ваших дітей розвивати креативність та творчий потенціал, створюючи яскраві та блискучі картини!
- Простота та безпека: Особливість цього набору в тому, що без ножиць і без клею малюк самостійно або за допомогою дорослих зможе створити свою власну блискучу картину. Це робить процес творчості безпечним та доступним навіть для найменших.
- Інтуїтивне створення: Місця для приклеювання мозаїчних елементів на картині мають цифри, кожна з яких означає певний колір мозаїки. Кожен кольоровий блок також має номер. Дитина вибирає та відокремлює елементи мозаїки за номером та кольором, а потім кріпить їх на картонну основу.
- Розвиток ключових навичок: Мозаїка чудово розвиває у дітей увагу, посидючість, просторове та логічне мислення, а також тренує дрібну моторику рук.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 29.5 x 21.5 x 1.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Самоклеюча |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20.5 |
| Довжина | 26.0 |
| Жанр | Тварини |
| Форма кристалів | Квадратні |
| Заповнення | Частково |
| На підрамнику | Так |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29.5 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Висота | 1,5 |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Вага | 0,100 |
| Вид творчості | Рукоділля |
- Ціна: 114 ₴


