
Дерев'яна шнурівка "Шнурувальний Планшет", QL-017-7
- Готово до відправки
- Код: QL-017-7
638 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна шнурівка "Шнурувальний Планшет", QL - 017 - 7 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Коробка.
- Розмір: 32x25x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Шнурівка, плетінка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Шнурівка |
| Вид | Іграшки-шнурівки |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 638 ₴


