
Креативна творчість "Aqua Mosaic" AM - 01 - 01, 30 схем - картинок
- Готово до відправки
- Код: AM-01-01
446 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тісто для ліплення: Креативність, розвиток та релакс для всієї родини!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Відкрийте для себе унікальність тіста для ліплення, його м'якість, приємну на дотик текстуру, яскравість та повну безпечність (але, звичайно, його не треба жувати:))) ). Це ідеальний матеріал для втілення найсміливіших творчих ідей!
- Унікальний матеріал: Тісто дуже м'яке, але при цьому добре тримає форму, що дозволяє легко створювати різноманітні фігури.
- Творчість без меж: Різнокольорові брусочки тіста та детальна Інструкція-майстер-клас допоможуть створити чарівний світ із найрізноманітніших предметів та забавних іграшок, які дитина із задоволенням зробить сама.
- Для дітей: Ніжність та пластичність матеріалу сприяють інтенсивному розвитку тактильних відчуттів та дрібної моторики рук.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 37 x 25 x 4 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Аквамозаїка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кількість кольорів | 20 |
| Висота | 4.0 |
| Ширина | 25.0 |
| Паковання | Коробка |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Довжина | 37.0 |
| Кількість у наборі | 17 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 4 |
| Тип | Мозаїка |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 446 ₴


