
Дерев'яна шнурівка "Оленятко", Від 2-х років, PSD278
- Готово до відправки
- Код: PSD278
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна шнурівка "Оленятко", Від 2 - х років, PSD278 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Термозбіжна плівка.
- Розмір: 230x220x10 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Слюда |
- Ціна: 402 ₴



