
Головоломка серії "Create and Play" PL-724-114 розвиток логіки 120 варіацій складання
- Готово до відправки
- Код: PL-724-114
228 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка серії "Create and Play" PL-724-114 розвиток логіки 120 варіацій складання
Головоломка серії "Create and Play" PL-724-114 розвиток логіки 120 варіацій складання — це якісна логічна головоломка для дітей 5 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 5 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 14.5 x 9.8 x 3 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5 років |
| Особливості | Пазл |
| Розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 98 см |
| Висота | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 98 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 9.8 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вид | Головоломки |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 228 ₴


