
Дерев'яний конструктор "МІГ - 29", Арт-00654
- Немає в наявності
- Код: Арт-00654
843 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "МІГ - 29", Арт - 00654 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 35x25x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Авіація |
| Кількість деталей | 94 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 5 |
| Тип | Дерев'яний |
| Вид | Конструктори |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 843 ₴






