Топ

Дерев'яний сортер "Годинник", 12 ел., Від 3-х років, Puz-22935
- Готово до відправки
- Код: Puz-22935
437 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Годинник", 12 ел., Від 3 - х років, Puz - 22935 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Комбінований.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 437 ₴




