
Пізнавальний дитячий календарик Арт - 14470 з підставкою, Від 3-х років, Арт-14470
- Немає в наявності
- Код: Арт-14470
228 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пізнавальний дитячий календарик Арт - 14470 з підставкою, Від 3 - х років, Арт - 14470 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: підходить для корисної гри та розвитку дитини.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 28x2x18 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Дошкільні |
| Час гри | 5-15 хв. |
| Габарити: висота | 18 |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Жанр | Розвивальні |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Призначення | Для дітей |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Мови | Український |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 228 ₴




