
Набір для творчості "Мозаїка Піксель: "Метелик" РМ - 01 - 04, 21х29,7 см, рамка в наборі
- Готово до відправки
- Код: РМ-01-04
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте світ творчості та створюйте унікальні мозаїки з нашим креативним набором! Це ідеальний спосіб розвинути уяву, дрібну моторику та художній смак як у дітей, так і у дорослих.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для створення мозаїки: Творіть шедеври власноруч!
- Схема-малюнок: Дозволяє легко створити красиву мозаїку, слугуючи орієнтиром для розміщення елементів.
- Комплект різнокольорових палеток на самоклейці: Зручні у використанні, не потребують додаткового клею.
- Дерев'яна багетна рамка: Для того, щоб ви могли одразу оформити свій витвір і перетворити його на справжній елемент декору.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 34.5 x 25 x 3.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Піксельна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34.5 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 195 ₴


