
Дерев'яний пазл для малюків "Морскі Тварини", 8 ел., C15057-5
- Немає в наявності
- Код: C15057-5
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Морскі Тварини", 8 ел., C15057 - 5 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 8 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 18x18x1.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 1.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Вид | Пазлы |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 130 ₴


