
Дерев'яний сортер "Намисти", 65 ел., Від 3-х років, C15055
- Готово до відправки
- Код: C15055
444 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Намисти", 65 ел., Від 3 - х років, C15055 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 65 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Пластикова коробка.
- Розмір: 20x15.5x7.7 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рахунки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 65 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 77 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Габарити: висота | 7.7 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 444 ₴


