
Дерев'яний сортер "Рибалка - Ксилофон", 20 ел., Від 3-х років, C15006
- Немає в наявності
- Код: C15006
384 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Рибалка - Ксилофон", 20 ел., Від 3 - х років, C15006 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 20 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 22.5x15x4.8 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Особливості | Пазл, Музичні інструменти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 4.8 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 384 ₴




