
Дерев'яний сортер "Геометричні фігури", 25 ел., Від 3-х років, C15005
- Немає в наявності
- Код: C15005
226 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Геометричні фігури", 25 ел., Від 3 - х років, C15005 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 25 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 30.5x6.5x6 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 30.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 226 ₴


