
Дитячий бізіборд "Джойстик" ME-156(Yellow) для розвитку дрібної моторики
- Немає в наявності
- Код: ME-156(Yellow)
431 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Дитячий бізіборд "Джойстик" ME-156(Yellow) для розвитку дрібної моторики — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 2-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Особливості: Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа ААА (в комплект не входят)
- Колір: Жовтий
- Розмір: 100 x 150 x 60 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 16 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
- Ціна: 431 ₴





