
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Paw Patrol", 12 ел., Від 3-х років, KH20/046
- Немає в наявності
- Код: KH20/046
455 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Paw Patrol", 12 ел., Від 3 - х років, KH20/046 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: підходить для вивчення форм, кольорів і розвитку моторики.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 40x40x40 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Особливості | Вивчення мови |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 12 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 455 ₴





